Sposoby na przejście od martwienia się do radości życia

WPROWADZENIE

Czego mi najbardziej brakowało w czasie obowiązywania największych ograniczeń związanych z epidemią? Wyjść do parku, do lasu, w góry, podróżowania. A więc to są najważniejsze sposoby na stres, na radzenie sobie z napięciem i niepokojem, zwłaszcza w trudnych czasach.
Potem będzie o śmiechu, świętowaniu, śpiewaniu, twórczej pracy i dziesiątkach innych sposobów – niekiedy dobrze nam znanych, ale czy stosowanych?
Ta książka ma być przede wszystkim zachętą do przemiany życia. Do lepszego wykorzystania swoich możliwości i talentów. Nie zgadzaj się, aby stres cię w czymkolwiek ograniczał. Wręcz przeciwnie – stres na być bodźcem, by dawać z siebie więcej i góry przenosić.
1
SPOSÓB PIERWSZY: PRZEBYWANIE W PLENERZE
Myśl na początek: Bądź codziennie z bliską osobą w plenerze: na polach, łąkach, w górach, nad jeziorem. Urosną wam skrzydła.
Trudne czasy. Epidemia, kryzys gospodarczy…
Monika: Boję się co będzie dalej. O dzieci, o wnuki… Martwię się czy wszyscy sobie poradzą…Jak my sobie poradzimy w tej sytuacji.
Marcel: Co mnie stresuje? Sytuacja gospodarcza, kryzys, ludzie nie mają pracy, stają się bezrobotni, bezdomni. Ja też straciłem pracę.
Pierwszy sposób na stres to codzienne przebywanie w plenerze.

Jeśli treść zainteresowała Cię i chciałbyś otrzyma cały odcinek, wejdź na https://patronite.pl/filip-zurakowski i zostań moim patronem.

Kategorie: Bez kategorii

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.